İnşaat Projeniz mi var ? Size yardıma hazırız…

Ücretsiz Keşif

Asm İnşaat Mersin

Asm İnşaat, 2013 yılında kurulmuş yepyeni genç ve dinamik kadrosuyla, konut inşaatı sektörüne farklılık yaratmak, aynı zamanda kentsel dönüşüm sisteminde öncü rol oynamayı kendine ilke edinmiş bir firma olma yolunda emin adımlarla yola çıkmıştır.

Konut üretimi ve kentsel dönüşümde gerçekleştirdiği projeleri bir bütün olarak ele almaktadır, proje aşaması, İç mimari, vs… kadar gereksinim duyduğu ekibe ve ekipmanları hızla yönlendirerek zaman ve koşullar doğrultusunda kendine yön vermektedir.

İşimiz ‘insan’ odaklı!

Şirketimizin amacı yalnızca iş değil, kalbinde insan sevgisiyle hareket ederek proje geliştiriyor ve üretim yapıyoruz. İnsan odaklı misyonumuzla gerçekleştirdiğimiz projelerle sürdürülebilir kaliteye öncelik veren çalışma anlayışımız, nitelikli insan gücünü son teknoloji ile kullanmamız, ekolojik dengeye saygımız, deneyimimiz, dürüst, açık, net ve güven verici olmamız müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve toplumun saygısını kazanmamızda büyük rol oynamıştır. ASM İNŞAAT, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile, yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

  • Sektörde, Türkiyenin önde gelen inşaat firması olmak,
  • Mimari ve Sosyal yaşam alanları ile tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,
  • Insanların yaşam kalitesini ve standartlarını yükselten yaşam alanları inşa etmek,

services-tabs-139154408

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık emniyet ve çevreye duyarlı olarak, müşterilerine ve çalışanlarına beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

services-tabs-139154408

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, samimi ve şeffaf, çalışanlarının geliştiren, yeniliklere açık, çevreye ve topluma duyarlı, yaratıcı, enerjik.

services-tabs-139154408

Bugün Bir Teklif İste

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas.

ADINIZ *
SOYADINIZ *
EPOSTA *
TELEFON NO

KONU

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?